Tatry

 ⇯ 
W najbliższym sezonie Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich odbędzie się cykl Polish Tour obejmujący turniej w trzech miejscowościach Wisła, Szczyrk i Zakopane. Będzie to pierwszy zimowy turniej rozegrany w Polsce w skokach narciarskich w ramach cyklu Polish Tour.

Polish Tour skoki narciarskie Wisła - Szczyrk - Zakopane 2024. Puchar świata w skokach narciarskich 2023/2024 program oraz przewodnik po turnieju!

Po raz pierwszy w naszym kraju zostanie rozegrany męski turniej zimowy na skoczniach narciarskich w sezonie 2023/2024, obejmujący trzy największe miejscowości Zakopane, Wisłę i Szczyrk. Zaraz po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni w Niemczech i Austrii, Puchar Świata FIS w skokach narciarskich przeniesie się do Polski, aby tutaj mogli konkurować najlepsi skoczkowie narciarscy świata. O samym Zakopanem i Wiśle nie trzeba nikomu opowiadać, ponieważ większość z fanów sportów zimowych dobrze zna te ośrodki turystyczne. Novum będą zawody w samym Szczyrku a zarazem okazja do odkrywania tej miejscowości turystyczno - wypoczynkowej.
U nas sprawdzisz aktualną prognozę pogody dla regionu Podhale, Zakopane a szczególnie dla Tatr. Organizuj swoje wędrówki górskie mając na uwadze pogodę na dziś i jutro!

Jaka aktualnie jest pogoda w Tatrach? Tatry pogoda na 10 dni. Tatry pogoda długoterminowa! Kiedy warto iść w góry?

Jeśli często wędrujesz po górach albo jesteś weekendowych turystą na Podhalu, na pewno interesuje Cię pogoda na najbliższe godziny i dni dla tego regionu. U nas sprawdzisz aktualną prognozę pogody dla wybranych miejsc i szczytów w Tatrach. Dzięki temu będziesz mógł zorganizować swoją wyprawę górską mając świadomość jakie będą panowały warunki atmosferyczne w Tatrach.
☲ 1

© 2023 mobo.blog
info@mobo.blog

Menu
Najnowsze wiadomości
Najnowsze kategorie
Regulaminy i zasady