Free-Photos/PixaBay

Gabi Drzewiecka: Lubię swoje dorosłe życie i wydaje mi się, że teraz mam na nie większy wpływ niż wcześniej

Newseria  •  24.01.2022 • @Facebook@Twitter@Linkedin@Pinterest@WhatsApp

Prezenterka niedawno świętowała swoje 35. urodziny. Zaznacza, że z optymizmem wchodzi w kolejny rok swojego życia. Przyznaje też, że w zasadzie poza cyfrą nic się nie zmieni, bo nadal zamierza prowadzić taki tryb życia jak dotychczas, chce się rozwijać i podejmować kolejne wyzwania zawodowe. Nie marzy o tym, by cofnąć się o kilka lat. Teraz bowiem dopiero czuje, że jest kobietą świadomą siebie, swoich potrzeb i emocji.

Michał Baryza: Gdy zmarła moja babcia, zmarłem też ja. Nie potrafiłem się podnieść, nie nagrywałem żadnych storek

Przyczepa samochodowa Neptun N7-263 rtr z burtami 40 cm oraz resorem i amortyzatorem

Przyczepka samochodowa dwuosiowa Neptun N7-263 2 rt z plandeką na kategorię b prawa jazdy

Dziennikarka uważa, że jest teraz w najlepszym punkcie swojego życia. Robi to, co kocha, jest niezależna i zna swoją wartość. Nie ubolewa więc nad mijającym czasem.

- Myślę, że ja się bardziej raduję, cieszę i z każdym rokiem chyba jestem bardziej świadomą osobą. Nie cofnęłabym się ani do czasów liceum, ani do czasów studiów. Lubię swoje dorosłe życie, które bywa, jak u każdego, ciężkie i nie jest usłane różami, ale wydaje mi się, że teraz mam jednak na nie większy wpływ niż wcześniej - mówi agencji Newseria Lifestyle Gabi Drzewiecka.

Zdaniem dziennikarki na różnych etapach swojego życia warto robić podsumowania, ale trzeba szybko zapominać o niepowodzeniach, a motywacją do działania powinny być dotychczasowe sukcesy. PESEL ma drugorzędne znaczenie. Ważna jest nasza mentalność, podejście do życia i wewnętrzna młodość. Zamiast więc z niepokojem patrzeć w kalendarz, lepiej korzystać z tego, co przynosi nam każdy kolejny dzień, i czerpać tego radość.

- Nie rozpaczam nad swoim wiekiem, raczej jestem zdziwiona, że tak szybko postępuje - dodaje Gabi Drzewiecka.

(c) Newseria Biznes

SZUKAJ WIADOMOŚCI LIFESTYLE GWIAZDY GABI DRZEWIECKA URODZINY BILANS KOBIETA ŚWIADOMA RADOŚĆ SATYSFAKCJA Z ŻYCIA KALKULATOR VAT ★ Obserwuj Google News ★Najnowsze wiadomości ⥂N: Niedawno obchodziłaś swoje urodziny, wczoraj zdaje się, wszystkiego najlepszego. Urodziny to jest taki ważny moment w życiu każdej z nas, każdej świadomej kobiety, czy Ty jakoś specjalnie świętujesz, płaczesz nad swoim wiekiem, czy też się radujesz, czy jesteś bardziej świadoma i szczęśliwa i cieszysz się, że jesteś w dobrym punkcie swojego życia?

Myślę, że ja się bardziej raduję, cieszę i jestem bardziej świadomą osobą chyba z każdym rokiem i nie cofnęłabym się ani do czasów liceum, ani do czasów studiów. Lubię swoje dorosłe życie, które bywa, jak u każdego, ciężkie i nie jest usłane różami, ale wydaje mi się, że mam jednak większy na nie wpływ niż wcześniej. Nie, nie rozpaczam nad swoim wiekiem, raczej jestem zdziwiona, że tak szybko postępuje, ale nie, myślę, że nie.★ Obserwuj Google News ★Najnowsze wiadomości ⥂

Przyczepa samochodowa Neptun N7-263 rtr z burtami 40 cm oraz resorem i amortyzatorem

Pomadki W Płynie polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Upominkowe polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Zestawy Do Hybryd polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Urządzenia polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

W Pałacu Prezydenckim eksperci odpowiadali na pytania o COVID?19Informacje publikowane w serwisie informacyjnym mobo.blog nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Publikowane na stronach serwisu informacje nie stanowią oferty.© 2022 mobo.blog • info@mobo.blog
mobo •••