(c) Newseria

Czapki z Biedronki wesprą 30. Finał WOŚP. Cała kwota ze sprzedaży trafi na okulistykę dziecięcą

Newseria  •  24.01.2022 • @Facebook@Twitter@Linkedin@Pinterest@WhatsApp

Biedronka dołączyła do firm wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W placówkach sieci od 10 stycznia za 9,99 zł można kupić zimowe czapki, a całkowity dochód ze sprzedaży trafi na okulistykę dziecięcą, którą w tym roku wspiera WOŚP. - Zależało nam bardzo na tym, żeby czapka była w przystępnej cenie, która pomoże każdemu się zaangażować. Pierwsze dni sprzedaży pokazują, że to szczególne nakrycie głowy stało się gorącym towarem - mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i CSR w sieci Biedronka.?

Ratownik medyczny: można odstąpić od sztucznego oddychania metodą usta-usta

Przyczepa samochodowa Neptun N7-263 rtr z burtami 40 cm oraz resorem i amortyzatorem

Proponowane ugody z bankami znajdują akceptację niewielu frankowiczów

- Zachęcamy wszystkich klientów do nabycia czapki, która pomaga. Ten specjalny produkt trafił do naszej oferty w ostatnich dniach. Cała kwota, którą klient zostawia w sklepie, wędruje na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, czyli będzie wspierała jubileuszowy 30. Finał WOŚP, w którym poprawiamy standardy leczenia okulistycznego dla dzieci - mówi agencji Newseria Biznes Arkadiusz Mierzwa.

Kolekcja jest dostępna wyłącznie w sklepach sieci Biedronka i występuje w pięciu wariantach kolorystycznych dla dorosłych oraz w dwóch - dla dzieci. Czapki są z 10-proc. domieszką wełny naturalnej, a wypełnienie z włókniny Thinsulate absorbuje wilgoć bez utraty właściwości cieplnych. Dlatego sprawdzą się nie tylko w mieście, ale i w górach.

- Pierwsze godziny i dni sprzedaży wskazują, że to bardzo gorący i chodliwy towar - ocenia Arkadiusz Mierzwa. - Stworzyliśmy czapkę fajną, przyjemną w dotyku, ciepłą i dodatkowo bardzo ładną, w której wesoła Biedronka namawia do tego, żeby wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Klienci sieci w portalach społecznościowych sami wskazali, że warto mieć i nosić taką czapkę, bo ogrzeje nie tylko głowy, ale i serca. Czapka kosztuje 9,99 zł. W ofercie Biedronki znalazły się też kubki termiczne WOŚP o pojemności 350 ml w cenie 24,99 zł i szereg innych gadżetów z logo WOŚP.

- W każdym z ponad 3,2 tys. sklepów sieci Biedronka nasi klienci już od kilku tygodni znajdują puszki przy kasach, do których można wrzucać datki. Oferujemy też różnego rodzaju produkty. Czapka to hit, ale mamy również kubki termiczne, koszulki i smycze - wymienia dyrektor ds. komunikacji i CSR w Biedronce.

Sieć Biedronka została sponsorem głównym 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy.

- Obserwowaliśmy przez wiele lat to, jak wiele dobrego robi w Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Obserwowaliśmy naszych klientów, pracowników, którzy angażowali się w tę akcję, i czuliśmy, że to jest coś, co warto zrobić i do czego my jako sieć również możemy dołożyć swoją cegiełkę - tłumaczy Arkadiusz Mierzwa.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla oddziałów i pododdziałów okulistyki dziecięcej. Od początku działalności w 29 edycjach na sprzęt i programy medyczne WOŚP zebrała ponad 1,3 mld zł.LIFESTYLE HANDEL BIEDRONKA 30. FINAŁ WOŚP OKULISTYKA DZIECIĘCA CZAPKI BIEDRONKI DLA WOŚP BIEDRONKA SPONSOREM GŁÓWNYM 30. FINAŁU WOŚP ★ Obserwuj Google News ★Najnowsze wiadomości ⥂TRANSKRYPCJA WYPOWIEDZI

Imię i nazwisko: Arkadiusz Mierzwa
Stanowisko: dyrektor ds. komunikacji i CSR
Firma: Biedronka

Treść wypowiedzi:

Zachęcamy wszystkich klientów do nabycia, jak to nazwaliśmy, czapki, która pomaga. To jest taka specjalna czapka, która weszła do naszej oferty w ostatnich dniach. Cały dochód z tej czapki, cała kwota, którą klient zostawia w sklepie wędruje później na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, czyli będzie wspierała 30. Finał – jubileuszowy – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym poprawiamy standardy leczenia okulistycznego dla dzieci.

N: A dlaczego Biedronka zdecydowała się na taką akcję?

Obserwowaliśmy przez wiele lat to jak wiele dobrego robi w Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, obserwowaliśmy naszych klientów, naszych pracowników, którzy angażowali się w tę akcję i czuliśmy, że to jest coś, co warto zrobić i do czego my jako sieć również możemy dołożyć swoją cegiełkę, czego najlepszym przykładem jest ta czapka, bo wcześniej przez tyle finałów nikt nie produkował tego typu czapki, podczas gdy Biedronka zaangażowała się do akcji. Wymyśliliśmy czapkę, która nie tylko jest miła, fajna w dotyku, ciepła, tylko jeszcze pomaga.

Myśleliśmy też o tym, co my możemy wnieść do akcji, bo przecież było wcześniej 29 finałów, w których nikt nie wpadł na taki pomysł, na który my wpadliśmy, że oto tworzymy czapkę miłą, fajną, przyjemną w dotyku, ciepłą, dodatkowo bardzo ładną, w której wesoła biedronka namawia do tego, żeby wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wspierać nosząc tę czapkę, ale też wspierać kupując ją, bo cała kwota, którą klient przeznacza na tą czapkę, wędruje na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zależało nam bardzo na tym, żeby ta czapka była w cenie, która pomoże każdemu zaangażować się wspierając akcję, w związku z tym zaproponowaliśmy cenę 9,99 zł. I co ważne, cała kwota pomaga, cały przychód ze sprzedaży tej czapki powędruje na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak długo ta czapka będzie w sprzedaży, to tak naprawdę zależy od naszych klientów, tak mi się wydaje, że dość niedługo, ponieważ widzimy, że tysiące naszych klientów. I to nawet nie każdego dnia, ale każdej godziny nabywa tę czapkę, ona jest, przypomnę, w 5 wersjach kolorystycznych i w dwóch rozmiarach, bo jest zarówno rozmiar dziecięcy, jak i dla dorosłych. I muszę powiedzieć szczerze, że te pierwsze godziny i pierwsze dni sprzedaży wskazują na to, że ta czapka jest bardzo gorącym towarem i dość chodliwym.

Wspieramy WOŚP na kilka różnych sposobów, przede wszystkim będąc sponsorem głównym 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W każdym z ponad 3,2 tys. sklepów sieci Biedronka nasi klienci już od kilku tygodni znajdują puszki, te puszki znajdują się przy kasach, do których oczywiście można wrzucać datki. Ale też oferujemy różnego rodzaju produkty, tym hitem, który również jest przeznaczony na wsparcie, cały przychód na wsparcie Orkiestry to są czapki, ale powiedzmy, ze poza czapkami mamy również kubki termiczne, mamy koszulki, smycze. Tak że paleta tych produktów, które mają logo WOŚP i wspierają całą akcję w sklepach Biedronki jest dość duża.★ Obserwuj Google News ★Najnowsze wiadomości ⥂

J polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Nietłukące Naczynia polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Robert Welch polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Wykrawacze Do Pierogów polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Kratki Do Studzenia Ciasta polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Piecyki Gazowe polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)Informacje publikowane w serwisie informacyjnym mobo.blog nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Publikowane na stronach serwisu informacje nie stanowią oferty.© 2022 mobo.blog • info@mobo.blog
mobo •••