Lucrezia Carnelos/Unsplash/zdjęcie ilustracyjne

Akcesoria Do Sprzątania polecane produkty na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

mobo.blog  •  15.01.2022 • @Facebook@Twitter@Linkedin@Pinterest@WhatsApp

Polecane produkty (zakupy) [TOP15] z gamy Akcesoria Do Sprzątania na styczeń 2022 z wybranych sklepów internetowych, które warto kupić teraz w sesji mobile commerce lub quick commerce, zdaniem wydawcy serwisu informacyjnego mobo.blog. W zestawieniu znajdziesz 15 wyselekcjonowanych produktów serii Akcesoria Do Sprzątania na styczeń 2022, które dostępne są do kupienia online w wybranych sklepach internetowych, jednak możesz także przeglądać kolejne publikacje z polecanym asortymentem dostępnym przez internet.

Mopy, Zestawy polecane produkty na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Przyczepa Neptun N7-263 rtr z burtami 40 cm oraz resorem i amortyzatorem

Nowe wyzwania przed asekuratorami

Śledź poszczególne artykuły z ciekawymi ofertami zakupów Akcesoria Do Sprzątania w sklepach iternetowych, które przygotowane zostały na styczeń 2022. W artykule dobrane zostały propozycje produktów przede wszystkim z serii Akcesoria Do Sprzątania. Oprócz tego, w innych artykułach polecających zakupy online, przechodząc po poszególnych tagach przypisanych do tego artykułu znajdziesz inny asortyment, ale podobny do Akcesoria Do Sprzątania na Styczeń 2022.

Odkrywaj Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KARCHER. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. KÄrcher wv 2 + kv 4 zestaw myjki do okien oraz wibrującego pada czyszczącego. Wv 2 to lekkie i poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. Nowy, wibrujący pad ułatwia czyszczenie okien. Wibracje ułatwiają czyszczenie i eliminują konieczność szorowania brudu. Vibrapad zwilża szybę i zmiękcza brud, który można następnie łatwo usunąć korzystając z myjki do okien. Szybkie i proste czyszczenie okien teraz jeszcze łatwiejsze! nowy model posiada pojemniejszą baterię i diodę led pokazującą stan jej naładowania. Mniejsza waga i niższy poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien. Zbiornik wody brudnej jest łatwy do opróżnienia. W wyposażeniu bateria litowo-jonowa oraz ładowarka.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 2! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KARCHER. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Wv 5 plus n non-stop cleaning kit najnowszy model myjki do okien kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien dokładnie odsysa wodę z czyszczonej powierzchni nie pozostawiając smug ani zacieków. Wv 5 plus zapewnia trzy razy szybsze czyszczenie okien w porównaniu do tradycyjnego, ręcznego mycia. Łatwe opróżnianie zbiornika i brak kontaktu z brudną wodą umożliwia higieniczną pracę. Urządzenie wv 5 doskonale sprawdza się przy czyszczeniu wszystkich płaskich, wodoodpornych powierzchni: okien, luster, kafelków, kabin prysznicowych i innych. Myjka do okien wv 5 plus jest w zestawie ze stacją do ładowania oraz z wymienną baterią, które pozwala na mycie okien bez przerw na ładowanie urządzenia. Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić wcześniej naładowaną drugą baterią. Nowy model posiada pojemniejszą baterię i trzystopniowy wskaźnik led pokazujący stopień jej naładowania. Mniejsza waga i niższy poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien. Gumowany uchwyt pozwala pewniej trzymać urządzenie podczas czyszczenia okien. Ssawka wv 5 posiada regulowaną odległość czyszczenia. Regulacja jest pomocna w przypadku czyszczenia okna wzdłuż silikonowego łączenia szyby z futryną. By gumowe listwy myjki nie najeżdżały na silikon wystarczy ustawić odpowiednią odległość czyszczenia od futryny okna. W zestawie z dodatkową ssawką 170 mm.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Karcher Myjka Do Okien Wv 5 Plus N Non-Stop Cleaning Kit! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KARCHER. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. KÄrcher wv 1 + kv 4 mycie okien jeszcze nigdy nie było tak proste: zacznij od usunięcia zabrudzeń przy pomocy wibrującego, bezprzewodowego pada kv 4, a następnie usuń brudną wodę myjką do okien wv 1 window vac. Niewielkie, lekkie i poręczne urządzenie wv 1 gwarantuje wygodą pracę i bez kontaktu z wodą lub zanieczyszczeniami. Czyszczenie okien myjką jest 3x szybsze niż tradycyjnymi metodami. Zastosowanie wibrującego padu kv 4 ułatwia czyszczenie i eliminuje konieczność szorowania brudu. Vibrapad zwilża szybę i zmiękcza brud, który można następnie łatwo usunąć korzystając z myjki do okien. Kv 4 doskonale nadaje się do czyszczenia gładkich powierzchni: okien, luster, szklanych stołów i płytek.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Karcher Myjka Do Okien Zestaw Pad Wibrujący Kv 4 + Wv 1! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KARCHER. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. KÄrcher wv 6 plus nowa myjka wv 6 ma najdłuższy czas działania z wszystkich dostępnych na rynku urządzeń, sięgający 100 minut. Posiada dodatkowo wyświetlacz pokazujący ile czasu pozostało do końca pracy. Nowa, szersza ssawka wykorzystująca technologię płynnego silikonu umożliwia jeszcze szybsze zebranie płynu z szyb. Szerokość listwy ssącej pozwala na łatwe czyszczenie do podłogi i przy krawędziach. Łatwe opróżnianie zbiornika, bez kontaktu z brudną wodą zapewnia higieniczne czyszczenie. Butelka ze spryskiwaczem oraz padem czyszczącym w połączeniu z wv 6 gwarantuje efektywne sprzątanie i nieskazitelnie czyste okna bez smug i zacieków. Urządzenie odpowiednie jest do czyszczenie wszystkich gładkich powierzchni.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Karcher Myjka Do Okien Wv 6 Plus! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KLEEN. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Skoncentrowany środek czyszczący do odkurzaczy piorących kleen novatep 10l. kleen novatep koncentrat i odplamiacz (2w1) w płynie do użytku w odkurzaczach piorących (każdego producenta) oraz stosowania ręcznego. Opakowanie 10l. oszczĘdzasz czas - kleen novatep? nie wymaga pŁukaniafirma kleen to renomowany, niemiecki producent chemii profesjonalnej działający na rynku europejskim od 1882 roku. Doświadczenie producenta przekłada się na najwyższą jakość i skuteczność oferowanych środków chemicznych.Kleen novatep to koncentrat do prania dywanów, wykładzin i tapicerek oraz szybkiego i skutecznego usuwania plam i uciążliwych zabrudzeń. Idealnie sprawdzi się zastosowany w odkurzaczu piorącym numatic george gve370. Bezbarwny i bezzapachowy nie zawiera środków wybielających i rozjaśniaczy optycznych. Popularne w tego rodzaju środkach tenzydy zastąpiono kombinacją nowoczesnych substancji czyszczących, które w znacznym stopniu ograniczają możliwość ponownego zabrudzenia na skutek części substancji chemicznych pozostającej w wykładzinie po zakończeniu prania. Kleen novatep jest wolny od tego rodzaju niedoskonałości, dlatego jako jednej z nielicznych preparatów na rynku nie wymaga płukania powierzchni czystą wodą w końcowej fazie prania.Ten unikalny środek dostępny jest w opakowaniach 2 x 1l oraz 10l jako koncentrat w płynie. Dozowanie 3-10% (300-1000ml koncentratu na 10l wody czystej). Wartość ph koncentratu = 8.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Kleen Novatep 10L. Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką LEIFHEIT. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Idealny do każdego domu. Dzięki automatycznej funkcji ssania wszystkie gładkie powierzchnie w mgnieniu oka stają się idealnie czyste ? bez smug i ściekającej wody. Jest bardzo  poręczny: zbiornik znajduje się w uchwycie, dzięki czemu okno można wyczyścić jednym pociągnięciem, bez ryzyka uderzenia o parapet. Po użyciu nie trzeba dodatkowo przecierać okna. Ma zastosowanie również w łazience: bez problemu czyści bez smug lustra, płytki oraz kabiny prysznicowe. Dodatkowo można zamówić specjalną końcówkę z białą ściągaczką, idealnie nadającą się także do nie zawsze równo położonych płytek. Dzięki klasie wodoszczelności ipx7 odkurzacz można bezpiecznie przechowywać w łatwo dostępnym miejscu, nawet pod prysznicem. Po skończonej pracy zbiornik można szybko i łatwo opróżnić przez otwór w uchwycie. Wydajny akumulator odkurzacza pozwala na 40 minut pracy.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Leifheit Odkurzacz Do Szyb Nemo 51030! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KARCHER. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. KÄrcher kv 4 nowy, wibrujący pad ułatwiający czyszczenie okien. Zwilża szybę i zmiękcza brud, który można następnie łatwo usunąć korzystając z myjki do okien wv. Doskonale nadaje się do czyszczenia gładkich powierzchni. Zasilany akumulatorowo pad kv 4 bez wysiłku czyści gładkie powierzchnie, w tym okna, lustra, szklane stoły lub płytki. Podczas mycia środek czyszczący jest dozowany automatycznie na ściereczkę czyszczącą, a drgania padu szybko i skutecznie odspajają brud. Urządzenie kv 4 ma tylko dwa elementy sterujące i dzięki temu jest łatwe w obsłudze. Ściereczkę czyszczącą można prać w pralce i ponownie wykorzystywać. Wbudowany wskaźnik led pokazuje kiedy konieczne jest ładowanie baterii.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Karcher Myjka Do Okien Pad Wibrujący Kv 4! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102) na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102) do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką LEIFHEIT. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102), ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102) bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102) z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102) dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Zestaw clean twist disc mop mobile ergo od leifheit. Składa się z drążka teleskopowego z opatentowaną technologią obrotową, wiadra z koszem wirowym o pojemności 6 l, mopa micro duo oraz wózka na kółkach. Opatentowana technologia obrotowa w drążku mopa pozwala skutecznie odwirowywać z mopa brudną wodę oraz brud. Mycie podłóg bez schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie. Mop leifheit jest również wyposażony w praktyczną funkcję wstrzymania rotacji. Pozwala ona indywidualne dostosowywać wilgotności mopa, co znacznie ułatwia mycie konkretnego rodzaju podłogi. Nowe wiadro zapewnia ciche i bezpieczne wirowanie. Dzięki spłaszczonemu przegubowi obracanemu w zakresie 360° zygzakowe ruchy mopem stają się dziecinnie proste - nawet pod trudno dostępnymi miejscami, np. Meblami. 

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Leifheit Zestaw Clean Twist Disc Mop Mobile Ergo (52102)! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101) na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101) do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką LEIFHEIT. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101), ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101) bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101) z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101) dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Zestaw clean twist disc mop ergo od leifheit to właściwy produkt do dokładnego mycia wszelkiego typu podłóg. Zestaw wyposażony jest w drążek teleskopowy z opatentowaną technologią odwirowywania, wiadro o pojemności 6 l z wirówką oraz mop micro duo. Drążek teleskopowy z mechanizmem odwirowywania umożliwia wygodne wyciskanie mopa, bez konieczności schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie. Nacisk na drążek powoduje wprawienie w ruch wirówki w wiadrze i skuteczne wykręcenie wody oraz brudu z mopa. Praktyczna funkcja wstrzymania rotacji umożliwia indywidualne dostosowanie wilgotności mopa do wymagań pielęgnacyjnych podłogi. Aby zatrzymać rotację, wystarczy przymknąć dźwignię na drążku mopa. Nowe wiadro zapewnia ciche i bezpieczne wirowanie. Elastyczny przegub 360° sprawia, że mop clean twist disc mop ergo dotrze niemal wszędzie. Nawet w trudno dostępne miejsca, np. Pod meblami. Drążek teleskopowy można regulować w zakresie od 109 do 140 cm, dzięki czemu każdy domownik, niezależnie od wzrostu, może wygodnie korzystać z mopa. Dzięki komfortowemu uchwytowi wiadro można wygodnie i bezpiecznie przenosić z miejsca na miejsce. Wyjątkowo praktyczny: zintegrowany uchwyt na drążek do przymocowania mopa. Łatwe opróżnianie wiadra dzięki specjalnemu wgłębieniu na ściance oraz wygodnemu i poręcznemu uchwytowi.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Leifheit Zestaw Wischmop-Set Clean Twist (52101)! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką LEIFHEIT. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Do okien, szyb samochodowych, luster, płytek lub gładkich powierzchni ? myjka do szyb marki leifheit zmiecie piasek i kurz za pomocą wytrzymałej szczotki, a dzięki ściągaczce zapewni błysk bez smug po umyciu na mokro. Z drążkiem teleskopowym i systemem click do mocowania innych nakładek do mycia marki leifheit. Szerokość: 28 cm.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Leifheit Szczotka Do Szyb Window Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym 51104! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką LEIFHEIT. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Myjka ułatwia pracę i umożliwia wykonanie trzech czynności: mycie szyb, ram i w narożnikach, ściąganie wody. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej nakładce z mikrowłókien, która jednocześnie myje boczne ramy okien. Oszczędzając niesamowicie dużo czasu i sił. Do mycia wysoko położonych okien w ogrodach zimowych lub dachowych myjka do okien posiada drążek teleskopowy, który można przedłużyć do 2 metrów. Dwa przeguby umożliwiają ustawienie jej pod optymalnym kątem i mycie nawet najbardziej oddalonych narożników. Szerokość myjki wynosi 28 cm.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Leifheit Myjka Do Szyb Window & Frame Cleaner Z Drazkiem Teleskopowym Z Przegubem 51120! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521 na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521 do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką LEIFHEIT. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521 bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521 z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521 dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Powerslide 40 marki leifheit umożliwia skuteczne mycie okien zygzakiem ? i to do wysokości 2 metrów. Na taką długość można wysunąć drążek teleskopowy powerslide 40. Dzięki temu jest on idealny do mycia okien ogrodów zimowych lub wysoko położonych okien dachowych. Ruchomy przegub oraz wysokiej jakości gumowa ściągaczka umożliwia perfekcyjne wręcz umycie okien - wystarczy ją przeciągnąć jeden raz po szybie. Nie pozostawia smug. Przegub dostosowuje się do każdego ruchu w czasie mycia, a w razie potrzeby można go łatwo i szybko zablokować na uchwycie. Dzięki szerokości 40 cm myjka powerslide 40 jest idealna do dużych okien.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Leifheit Sciagaczka Window Slider 40 Cm Z Drazkiem Teleskopowym 120 - 200 Cm 51521! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką KLEEN. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Kleen novatep to koncentrat do prania dywanów, wykładzin i tapicerek oraz szybkiego i skutecznego usuwania plam i uciążliwych zabrudzeń. Idealnie sprawdzi się zastosowany w odkurzaczu piorącym numatic george gve370.Bezbarwny i bezzapachowy nie zawiera środków wybielających i rozjaśniaczy optycznych. Popularne w tego rodzaju środkach tenzydy zastąpiono kombinacją nowoczesnych substancji czyszczących, które w znacznym stopniu ograniczają możliwość ponownego zabrudzenia na skutek części substancji chemicznych pozostającej w wykładzinie po zakończeniu prania. Kleen novatep jest wolny od tego rodzaju niedoskonałości, dlatego jako jednej z nielicznych preparatów na rynku nie wymaga płukania powierzchni czystą wodą w końcowej fazie prania.Ten unikalny środek dostępny jest w opakowaniach 2 x 1l oraz 10l jako koncentrat w płynie. Dozowanie 3-10% (300-1000ml koncentratu na 10l wody czystej). Wartość ph koncentratu = 8.SposÓb uŻycia: przed zastosowaniem preparatu należy dokładnie odkurzyć czyszczoną powierzchnię dywanu, wykładziny czy tapicerki.W zależności od stopnia zabrudzenia rozpuścić 500?1000 ml preparatu w 10 litrach wody. Tak przygotowanym roztworem napełnić dedykowany zbiornik odkurzacza. nanieść niewielką ilość preparatu (w najmniej widocznym miejscu) w celu sprawdzenia czy wykładzina (dywan lub tapicerka) jest odporna na działanie roztworu*. następnie wariantowo:wariant 1. Silnie zabrudzona powierzchniaprzygotowanie: za pomocą dyszy natryskowej nanosimy równomiernie roztwór piorący na czyszczoną powierzchnię i zostawiamy na kilka do kilkunastu minut, aby chemia mogła zadziałać. Odplamianie: w celu usunięcia miejscowych plam używamy koncentratu lub roztworu o mocniejszym stężeniu oraz wydłużamy czas działania chemii na powierzchni. Pranie: montujemy ssawkę piorącą wraz z dyszą natryskową, włączamy odkurzacz i wykonujemy ruchy posuwiste skierowane do siebie z dyszą natryskową aplikującą roztwór oraz ssawką piorącą dociśniętą do czyszczonej powierzchni. W ten sposób pierzemy całą powierzchnię. Robimy to w celu jednoczesnego nałożenia roztworu piorącego oraz zebrania płynnych. Kleen novatep należy do grupy nowoczesnych środków, których nie trzeba wypłukiwać z wykładziny po standardowym praniu. Skraca to znacznie całą operację prania.Wariant 2. Lekko zabrudzona powierzchniaprzygotowanie: powtarzamy wg opisu w wariancie 1 odplamianie: powtarzamy wg opisu w wariancie 1 płukanie: kleen novatep należy do grupy nowoczesnych środków, których nie trzeba wypłukiwać z wykładziny. Jednak w przypadku lekkich zabrudzeń płukanie zastępuje czynność prania co pozwoli zaoszczędzić środek piorący oraz działać bardziej ekologicznie. W tym celu należy opróżnić i wypłukać zbiornik odkurzacza a następnie napełnić go czystą wodą. Montujemy ssawkę piorącą wraz z dyszą natryskową, włączamy odkurzacz i wykonujemy ruchy posuwiste skierowane do siebie z dyszą natryskową aplikującą wodę oraz ssawką piorącą dociśniętą do czyszczonej powierzchni. W ten sposób płuczemy całą powierzchnię. Robimy to w celu jednoczesnego usunięcia resztek chemii oraz zabrudzeń.W przypadku czyszczenia ręcznego nanosimy roztwór na powierzchnię i szorujemy za pomocą specjalnej szczotki do odplamiania lub miękkiej ściereczki absorbującej wodę. Następnie oczyszczone miejsce należy spłukać czystą wodą.*jeśli w trakcie próby pojawią odkształcenia lub odbarwienia (co występuje niezwykle rzadko) należy zastosować alternatywny środek kleen spruh-ex. 

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Kleen Środek Do Prania Tapicerek I Dywanów Novatep 2 L! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L do kupienia w sklepie internetowym Neo24. Produkt ten został oznaczony marką BISSELL. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Lubisz swoje dywany i klimat jaki nadają salonowi czy sypialni? nie podoba ci się to, że musisz się pilnować, by nie zabrudzić ich trudnymi do usunięcia plamami z zupy czy wina? a może martwi cię rozwój niewidocznych gołym okiem bakterii? jeżeli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to rozwiązaniem twoich problemów będzie odkurzacz hydroclean proheat przeznaczony do czyszczenia właśnie dywanów. z myślą o tym modelu stworzyliśmy płyny wielofunkcyjne wash & protect pro do dywanów. Jest to zaawansowany płyn do głębokiego czyszczenia. Ma podwójną zawartość nielotnych środków czyszczących. Co to oznacza? gwarancję efektów na najwyższym poziomie. Formuła podwójnej ochrony dogłębnie oczyści twoje dywany i tapicerki. Tchnie też w nie świeżość i ochroni przed rozwojem nieprzyjemnych zapachów.Zdrowo i schludniezadbaj o czystość i higienę w twoim domu. Wyposaż się w płyn wash & protect pro i nie przejmuj się już tym, jak zadbać o bezpieczeństwo i schludność dywanów, tapicerek. płyn w duecie  z hydroclean proheat complete odkurzy, wypierze i wysuszyszy domowe przestrzenie w taki sposób, że pozbędziesz się alergenów, bakterii i roztocz. To nieoceniona pomoc dla alergików, którzy nie będą musi martwić się o to, że w domowych dywanach zaczną rozwijać się czynniki podrażniające organizm.Wyposaż swój odkurzacz w wielozadaniowy wash & protect pro i ciesz się czystymi, świeżymi dywanami, bez brzydkich zapachów i alergenów. 

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Bissell Płyn Wash & Protect Pro Płyn Do Dywanów 1.5 L! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Odkrywaj Spontex Catch & Clean na styczeń 2022


Polecamy dzisiaj produkt Spontex Catch & Clean do kupienia w sklepie internetowym Mall.pl. Produkt ten został oznaczony marką Spontex. W artykule nie znajdziesz aktualnej ceny Spontex Catch & Clean, ponieważ na przestrzeni czasu może ona ulec zmiany, jednak polecam odwiedzić kartę produktu Spontex Catch & Clean bezpośrednio w polecany sklepie internetowym, aby porównać Spontex Catch & Clean z innymi produktami z tej gamy.

Krótka charakterystyka produktu Spontex Catch & Clean dostarczona przez producenta prosto ze sklepu internetowego. Zestaw do sprzątania z gumowym włosiem spontex catch & clean, który jest dwa razy bardziej skuteczny niż tradycyjne włosie. Głowica miotły jest zginana i do prania. Uchwyt teleskopowy dostosowuje się do wzrostu, dzięki czemu nie trzeba się zginać podczas zamiatania.

Jeśli ten produkt Cię zaciekawił i chcesz go kupić, zachęcam do odwiedzenia karty produktu Spontex Catch & Clean! Zrób udane zakupy online w sklepach internetowych razem z serwisem informacyjnym mobo.blog.


Wybór 15 polecanym produktów to subiektywa lista wydawcy serwisu informacyjnego mobo.blog z propozycjami zakupów z serii Akcesoria Do Sprzątania. Więcej podobnych top 15 zestawień z listą zakupów znajdziesz w kolejnych artykułach na portalu informacyjnym, które zostały przygotowane dla naszych czytelników. W treści publikacji o produktach Akcesoria Do Sprzątania znajdują się linki affiliacyjne do wybranych sklepów. Dzięki zrobieniu zakupów za ich pośrednictwem, serwis mobo.blog otrzymuje określoną prowizję!

DO DOMU MOPY I AKCESORIA DO SPRZĄTANIA MYJKI DO OKIEN KARCHER ŚRODKI CZYSZCZĄCE KLEEN LEIFHEIT MOPY BISSELL CHEMIA GOSPODARCZA ŚRODKI CZYSZCZĄCE I PIELĘGNACYJNE AKCESORIA DO SPRZĄTANIA MIOTŁY I SZCZOTKI SPONTEX ZAKUPY STYCZEŃ 2022 ★ Obserwuj Google News ★Najnowsze wiadomości ⥂

Kurtki, Płaszcze, Katany I Kamizelki Ice Play polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Ice Play polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Karmniki Dla Ptaków polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Szorty I Spodenki polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

6266 polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)

Serwetniki polecane hity na styczeń 2022 w sklepach internetowych (e-commerce)Informacje publikowane w serwisie informacyjnym mobo.blog nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Publikowane na stronach serwisu informacje nie stanowią oferty.© 2022 mobo.blog • info@mobo.blog
mobo •••